$22.60
$28.50
Compare Price
You save
$5.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 41063
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 41063 1 4" Swivel Caster (no Bolts)
Item:
#1452148
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 41063 |
| Manufacturer Part # | 41063 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 41063 1 4" Swivel Caster (no Bolts)
$22.60
$28.50
You save
$5.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 41063 1 4" Swivel Caster (no Bolts)
