$1.07
$1.34
Compare Price
You save
$0.27
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 42133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 42133 Hinge Pin Lock Clip
Item:
#1453238
20+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 42133 |
| Manufacturer Part # | 42133 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 42133 Hinge Pin Lock Clip
$1.07
$1.34
You save
$0.27
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 42133 Hinge Pin Lock Clip
