$5.44
$6.85
Compare Price
You save
$1.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 42238
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 42238 New Top Hinge Pin
Item:
#1453237
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 42238 |
| Manufacturer Part # | 42238 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 42238 New Top Hinge Pin
$5.44
$6.85
You save
$1.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 42238 New Top Hinge Pin
