$41.10/{}
$67.80
Compare Price
You save
$26.70
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 42CW148 Camwear Food Pan 1/4 Size 2in Deep White
Item:
#2229291
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 42CW148 |
| Manufacturer Part # | 42CW148 |
| Height | 6.76" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 7.96" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 42CW148 Camwear Food Pan 1/4 Size 2in Deep White
$41.10/{}
$67.80
You save
$26.70
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 42CW148 Camwear Food Pan 1/4 Size 2in Deep White