$6.90
$8.70
Compare Price
You save
$1.80
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 44018
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 44018 Caster Impact Plate/axle Mount
Item:
#1451876
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 44018 |
| Manufacturer Part # | 44018 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 44018 Caster Impact Plate/axle Mount
$6.90
$8.70
You save
$1.80
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 44018 Caster Impact Plate/axle Mount
