$75.51
$97.75
Compare Price
You save
$22.24
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 46036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 46036 Quick Connect Female Coupling
Item:
#1453247
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 46036 |
| Manufacturer Part # | 46036 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 46036 Quick Connect Female Coupling
$75.51
$97.75
You save
$22.24
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 46036 Quick Connect Female Coupling
