$53.39/{}
$92.40
Compare Price
You save
$39.01
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 46CW-110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 46CW-110 Food Pan 1/4szx6in 110 Black
Item:
#1895276
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 46CW-110 |
| Manufacturer Part # | 46CW-110 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 46CW-110 Food Pan 1/4szx6in 110 Black
$53.39/{}
$92.40
You save
$39.01
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 46CW-110 Food Pan 1/4szx6in 110 Black