$10.64
$15.40
Compare Price
You save
$4.76
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 46CW-135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 46CW-135 Pan Poly Quarter X 6 135 Clear Qdf
Item:
#1339390
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 46CW-135 |
| Manufacturer Part # | 46CW-135 |
| Height | 5.75" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 46CW-135 Pan Poly Quarter X 6 135 Clear Qdf
$10.64
$15.40
You save
$4.76
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 46CW-135 Pan Poly Quarter X 6 135 Clear Qdf

