$7.26
$12.00
Compare Price
You save
$4.74
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 4SFSP148 Container Sq 4qt 148 Poly/white
Item:
#1321814
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 4SFSP148 |
| Manufacturer Part # | 4SFSP148 |
| Height | 7" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 4SFSP148 Container Sq 4qt 148 Poly/white
$7.26
$12.00
You save
$4.74
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 4SFSP148 Container Sq 4qt 148 Poly/white
