$239.90
$385.00
Compare Price
You save
$145.10
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 500LCD-110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 500LCD-110 Bev Disp 4 3/4 Gal 110 Black
Item:
#1895233
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 500LCD-110 |
| Manufacturer Part # | 500LCD-110 |
| Height | 24.25" |
| Width | 9" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 15.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 500LCD-110 Bev Disp 4 3/4 Gal 110 Black
$239.90
$385.00
You save
$145.10
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 500LCD-110 Bev Disp 4 3/4 Gal 110 Black
