Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 5412CBP-110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 5412CBP-110 Versa Single Organizer Black
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 5412CBP-110 |
| Manufacturer Part # | 5412CBP-110 |
| Height | 4.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 5412CBP-110 Color Black, Material Plastic, Length 12", 305 Mm, Width 5", 127 Mm, Height 4-1/4", 108 Mm, Nsf Certified Y

