Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60202F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 60202F Thermometer Digital Fah Renheit
Item:
#1831392
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60202F |
| Manufacturer Part # | 60202F |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60202F Thermometer Digital Fah Renheit