$12.38
$15.60
Compare Price
You save
$3.22
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60212
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 60212 Nylon Latch Kit 1 4" Black
Item:
#1453150
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60212 |
| Manufacturer Part # | 60212 |
| Height | 1.65" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 60212 Nylon Latch Kit 1 4" Black
$12.38
$15.60
You save
$3.22
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60212 Nylon Latch Kit 1 4" Black
