$2.37
$3.75
Compare Price
You save
$1.38
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 60CWD135 Drain Tray 1/6 Size 135 Clear
Item:
#1145930
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60CWD135 |
| Manufacturer Part # | 60CWD135 |
| Height | 0.7" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 60CWD135 Drain Tray 1/6 Size 135 Clear
$2.37
$3.75
You save
$1.38
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60CWD135 Clear Polycarbonate Food Pan Drain Rack -40 To 210 F, Cold Warm Not Steam, 1/8 Size 6-3/8" X 6-7/8"
