$94.96/{}
$127.20
Compare Price
You save
$32.24
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60HPL-150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 60HPL-150 Lid Hot 1/6 Flip 150 Amber
Item:
#1906958
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60HPL-150 |
| Manufacturer Part # | 60HPL-150 |
| Height | 7.53" |
| Width | 6.73" |
| Depth | 4.23" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 60HPL-150 Lid Hot 1/6 Flip 150 Amber
$94.96/{}
$127.20
You save
$32.24
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60HPL-150 Lid Hot 1/6 Flip 150 Amber