$14.60
$25.70
Compare Price
You save
$11.10
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 64HP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 64HP 1/6 High Heat Food Pan Amber
Item:
#1329978
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 64HP |
| Manufacturer Part # | 64HP |
| Height | 4" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 64HP 1/6 High Heat Food Pan Amber
$14.60
$25.70
You save
$11.10
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 64HP Amber Polycarbonate Food Pan -40 To 375 F, Cold Warm Hot & Steam, 1/6 Size 6-3/8" X 6-7/8" X 4"

