$81.51/Set
$102.78
Compare Price
You save
$21.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 69234
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 69234 1004 Wheel Kit (2)
Item:
#1825522
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 69234 |
| Manufacturer Part # | 69234 |
| Height | 10" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 13.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 69234 1004 Wheel Kit (2)
$81.51/Set
$102.78
You save
$21.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 69234 1004 Wheel Kit (2)