$8.69
$15.00
Compare Price
You save
$6.31
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 6SFSP-148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 6SFSP-148 Container Sq 6qt 148 Poly/white
Item:
#1895756
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 6SFSP-148 |
| Manufacturer Part # | 6SFSP-148 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 6SFSP-148 Container Sq 6qt 148 Poly/white
$8.69
$15.00
You save
$6.31
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 6SFSP-148 Container Sq 6qt 148 Poly/white
