$2.35
$3.40
Compare Price
You save
$1.05
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 6TGS404 Tongs 6"l Scallop Red Plst
Item:
#1134689
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 6TGS404 |
| Manufacturer Part # | 6TGS404 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Cambro 6TGS404 Tongs 6"l Scallop Red Plst
$2.35
$3.40
You save
$1.05
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 6TGS404 Color Red, Material Plastic, Length 6", 152 Mm, Temperature Range 99 C, 210 F, Type Scallop, Nsf Certified Y
