$202.70/{}
$273.60
Compare Price
You save
$70.90
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 725CWNR-148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 725CWNR-148 Plate Cw 7in Dia 148 White
Item:
#1907146
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 725CWNR-148 |
| Manufacturer Part # | 725CWNR-148 |
| Height | 10.63" |
| Width | 7.66" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 12.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 725CWNR-148 Plate Cw 7in Dia 148 White
$202.70/{}
$273.60
You save
$70.90
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 725CWNR-148 Plate Cw 7in Dia 148 White