$37.20/{}
$50.10
Compare Price
You save
$12.90
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 82CW-135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 82CW-135 Camwear Food Pan 1/8 Size 2 In D Clear
Item:
#1906965
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 82CW-135 |
| Manufacturer Part # | 82CW-135 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 82CW-135 Camwear Food Pan 1/8 Size 2 In D Clear
$37.20/{}
$50.10
You save
$12.90
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 82CW-135 Camwear Food Pan 1/8 Size 2 In D Clear