$53.61
$67.60
Compare Price
You save
$13.99
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 8FB434-151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 8FB434-151 Rack Flatware Gray 151
Item:
#1894240
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 8FB434-151 |
| Manufacturer Part # | 8FB434-151 |
| Height | 4.75" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 2.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 8FB434-151 Rack Flatware Gray 151
$53.61
$67.60
You save
$13.99
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 8FB434-151 Rack Flatware Gray 151