$7.68
$10.70
Compare Price
You save
$3.02
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 90HPC-150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 90HPC-150 Lid Hot Ninth Amber
Item:
#1328202
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 90HPC-150 |
| Manufacturer Part # | 90HPC-150 |
| Height | 0.25" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 90HPC-150 Lid Hot Ninth Amber
$7.68
$10.70
You save
$3.02
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 90HPC-150 Lid Hot Ninth Amber

