$2.66
$4.60
Compare Price
You save
$1.94
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 90PPCWSC-190 1/9 Seal Cover 190 Formerly 148 & 438
Item:
#1333404
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 90PPCWSC-190 |
| Manufacturer Part # | 90PPCWSC-190 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 90PPCWSC-190 1/9 Seal Cover 190 Formerly 148 & 438
$2.66
$4.60
You save
$1.94
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 90PPCWSC-190 1/9 Seal Cover 190 Formerly 148 & 438
