$233.16/{}
$294.00
Compare Price
You save
$60.84
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 913MT-110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 913MT-110 Market Tray 110 8 7/8 X 12 3/4 In Black
Item:
#1895281
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 913MT-110 |
| Manufacturer Part # | 913MT-110 |
| Height | 12" |
| Width | 8.88" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 10.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 913MT-110 Market Tray 110 8 7/8 X 12 3/4 In Black
$233.16/{}
$294.00
You save
$60.84
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 913MT-110 Market Tray 110 8 7/8 X 12 3/4 In Black