Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 92HP(150)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 92HP(150) Pan Hot Ninthx2.5 150 Amber
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 92HP(150) |
| Manufacturer Part # | 92HP(150) |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 92HP(150) Color Amber, Length 6 7/8", 174 Mm, Width 4 1/4", 108 Mm, Size Ninth ., Temperature Range -40 To 191 C, -40 To 375 F, Depth 2 1/2", 64 Mm, Nsf Certified Y

