$6.85
$9.20
Compare Price
You save
$2.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 93CW-148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 93CW-148 3 Comp Plate 9in 148 White
Item:
#1905528
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 93CW-148 |
| Manufacturer Part # | 93CW-148 |
| Height | 1.1" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 93CW-148 3 Comp Plate 9in 148 White
$6.85
$9.20
You save
$2.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 93CW-148 3 Comp Plate 9in 148 White