$6.54
$7.35
Compare Price
You save
$0.81
(11%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 96SKRC135 Shaker W/chse Lid 135 10 Oz Clear
Item:
#1328197
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 96SKRC135 |
| Manufacturer Part # | 96SKRC135 |
| Height | 4" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 96SKRC135 Shaker W/chse Lid 135 10 Oz Clear
$6.54
$7.35
You save
$0.81
(11%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 96SKRC135 Capacity 10 Fl Oz, 30 Ml, Includes Lid, Type Grated Cheese
