$4.49
$7.35
Compare Price
You save
$2.86
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 96SKRD(135)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 96SKRD(135) Shkr W/s&p Lid 10oz 135
Item:
#1328019
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 96SKRD(135) |
| Manufacturer Part # | 96SKRD(135) |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 96SKRD(135) Shkr W/s&p Lid 10oz 135
$4.49
$7.35
You save
$2.86
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 96SKRD(135) Capacity 10 Fl Oz, 30 Ml, Includes Lid, Type Salt/pepper

