$14.42
$20.80
Compare Price
You save
$6.38
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 978SFVS-191
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 978SFVS-191 Sq Plt Cvr 10in 191 Granite Gray
Item:
#1901994
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 978SFVS-191 |
| Manufacturer Part # | 978SFVS-191 |
| Height | 3" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 978SFVS-191 Sq Plt Cvr 10in 191 Granite Gray
$14.42
$20.80
You save
$6.38
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 978SFVS-191 Sq Plt Cvr 10in 191 Granite Gray