$218.88/{}
$276.00
Compare Price
You save
$57.12
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 9E2-151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 9E2-151 Glass Rack Exten 9 151 Soft Gray 1/2 Drop
Item:
#1906551
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 9E2-151 |
| Manufacturer Part # | 9E2-151 |
| Height | 28.26" |
| Width | 19.9" |
| Depth | 20.1" |
| Weight | 21.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 9E2-151 Glass Rack Exten 9 151 Soft Gray 1/2 Drop
$218.88/{}
$276.00
You save
$57.12
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 9E2-151 Glass Rack Exten 9 151 Soft Gray 1/2 Drop