$188.75/Set
$238.00
Compare Price
You save
$49.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 9RS9110 Organizer 3bk 110
Item:
#1326698
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 9RS9110 |
| Manufacturer Part # | 9RS9110 |
| Height | 14.25" |
| Width | 20.13" |
| Depth | 21.38" |
| Weight | 11.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 9RS9110 Organizer 3bk 110
$188.75/Set
$238.00
You save
$49.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 9RS9110 Organizer 3bk 110
