$45.65/{}
$61.80
Compare Price
You save
$16.15
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 9TGS148 Tong Plas White 148
Item:
#1904994
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 9TGS148 |
| Manufacturer Part # | 9TGS148 |
| Height | 10.12" |
| Width | 6.12" |
| Depth | 5.82" |
| Weight | 2.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 9TGS148 Tong Plas White 148
$45.65/{}
$61.80
You save
$16.15
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 9TGS148 Tong Plas White 148