$344.99
$435.00
Compare Price
You save
$90.01
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro BC340KD-110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro BC340KD-110 Utility Cart Lrg Kd 110 Black
Item:
#1902091
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | BC340KD-110 |
| Manufacturer Part # | BC340KD-110 |
| Height | 14.5" |
| Width | 22" |
| Depth | 36" |
| Weight | 37.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Cambro BC340KD-110 Utility Cart Lrg Kd 110 Black
$344.99
$435.00
You save
$90.01
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro BC340KD-110 Utility Cart Lrg Kd 110 Black