$35.26
$67.80
Compare Price
You save
$32.54
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro CAM10HPCH150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro CAM10HPCH150 Hot Lid Full Solid 150 Amber
Item:
#1328022
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | CAM10HPCH150 |
| Manufacturer Part # | CAM10HPCH150 |
| Height | 1" |
| Width | 13" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro CAM10HPCH150 Hot Lid Full Solid 150 Amber
$35.26
$67.80
You save
$32.54
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro CAM10HPCH150 Hot Lid Full Solid 150 Amber
