Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 610-3262S Cup Saucer 5" X 5" (13 Cm X 13 Cm) Square - 12/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 610-3262S |
| Manufacturer Part # | 610-3262S |
| Shape | Square |
| Construction | Ceramic |
| Size | 5.0" To 5.49" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 37.4 lbs |
| UPC | 00682096060313 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 610-3262S, Cup Saucer, 5" x 5" (13 cm x 13 cm), square, coupe, fits 610-3262 & 712-80C, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 12 Dozen Per Case)
