- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 610-4013 Dynasty Ramekin 7 Oz. (210 Ml) 3-1/2" Dia. X 2-3/8"H (9 Cm X 6 Cm) - 3/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 610-4013 |
| Manufacturer Part # | 610-4013 |
| Capacity | 7 - 9 Oz |
| Material | Ceramic |
| Size | 3" - 4" |
| Height | 11" |
| Width | 15" |
| Depth | 12" |
| Weight | 19 lbs |
| UPC | 00682096061266 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 610-4013, Dynasty Ramekin, 7 oz. (210 ml), 3-1/2" dia. x 2-3/8"H (9 cm x 6 cm), round, stripled sided, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 3 Dozen Per Case)
