- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 610-71 Dynasty Rim Plate 7-1/4" Dia. X 3/4"H (18.5 Cm X 1.8 Cm) - 5/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 610-71 |
| Manufacturer Part # | 610-71 |
| Material | Ceramic |
| Shape | Round |
| Size | 7.250" = 7-1/4" |
| Height | 0.75" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 41.8 lbs |
| UPC | 00682096060627 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 610-71, Dynasty Rim Plate, 7-1/4" dia. x 3/4"H (18.5 cm x 1.8 cm), round, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 5 Dozen Per Case)
