- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 610-77C Dynasty Cappuccino Cup 8 Oz. (240 Ml) 3-3/4" X 4-3/4" X 2-3/8"H (9.7 Cm X 12 Cm X 6.1 Cm) - 3/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 610-77C |
| Manufacturer Part # | 610-77C |
| Stacking | Non-stackable |
| Construction | Ceramic |
| Capacity | 8 - 9 Oz |
| Height | 2.38" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 25.3 lbs |
| UPC | 00682096060689 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 610-77C, Dynasty Cappuccino Cup, 8 oz. (240 ml), 3-3/4" x 4-3/4" x 2-3/8"H (9.7 cm x 12 cm x 6.1 cm), dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 3 Dozen Per Case)
