- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 610-91A Dynasty Rim Plate 9" Dia. X 1"H (23 Cm X 2.5 Cm) - 2/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 610-91A |
| Manufacturer Part # | 610-91A |
| Material | Ceramic |
| Shape | Round |
| Size | 9.000" = 9" |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 37.4 lbs |
| UPC | 00682096060887 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 610-91A, Dynasty Rim Plate, 9" dia. x 1"H (23 cm x 2.5 cm), round, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 2 Dozen Per Case)
