- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 610-94 Dynasty Soup Bowl 88 Oz. (2.6 Liter) 9-1/4" Dia. X 3-3/4"H (23.5 Cm X 9.4 Cm) - 1 Dozen
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 610-94 |
| Manufacturer Part # | 610-94 |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 9" |
| Material | Ceramic |
| Type | Soup |
| Ounce Capacity (approximate) | 88 Oz |
| Height | 3.75" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 41.8 lbs |
| UPC | 00682096060948 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 610-94, Dynasty Soup Bowl, 88 oz. (2.6 liter), 9-1/4" dia. x 3-3/4"H (23.5 cm x 9.4 cm), round, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 1 Dozen)
