- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 610-V121N Dynasty Plate 62 Oz. (1.83 Liter) 12" Dia. X 2"H (30.5 Cm X 5 Cm) - 1 Dozen
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 610-V121N |
| Manufacturer Part # | 610-V121N |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 12" |
| Material | Ceramic |
| Ounce Capacity (approximate) | 62 Oz |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 42.9 lbs |
| UPC | 00682096060146 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 610-V121N, Dynasty Plate, 62 oz. (1.83 liter), 12" dia. x 2"H (30.5 cm x 5 cm), round, deep, coupe, V-type, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 1 Dozen)
