- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 688-123 Pink Willow Platter 12" X 8-3/8" X 1"H (30.5 Cm X 22 Cm X 2.6 Cm)
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 688-123 |
| Manufacturer Part # | 688-123 |
| Shape | Oval / Oblong |
| Construction | Ceramic |
| Long Side / Diameter | 12" |
| Short Side | 8" |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 8.38" |
| Weight | 34 lbs |
| UPC | 00682096688135 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 688-123, Pink Willow Platter, 12" x 8-3/8" x 1"H (30.5 cm x 22 cm x 2.6 cm), oval, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, red pattern (18 each per case) (Packed By: Cs)
