- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 688-174 Pink Willow Cereal/Salad Bowl 21 Oz. (630 Ml) - 3/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 688-174 |
| Manufacturer Part # | 688-174 |
| Material | Ceramic |
| Type | Cereal |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 7" |
| Ounce Capacity (approximate) | 21 Oz |
| Height | 18" |
| Width | 20" |
| Depth | 10" |
| Weight | 36 lbs |
| UPC | 00682096688371 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 688-174, Pink Willow Cereal/Salad Bowl, 21 oz. (630 ml), 7" dia. x 2-1/4"H (18 cm x 5.7 cm), round, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, red pattern (Packed By: 3 Dozen Per Case)
