- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 688-99N Pink Willow Rice Bowl 10 Oz. (300 Ml) 4-1/2" Dia. X 2-1/8"H (11.5 Cm X 5.5 Cm) - 4/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 688-99N |
| Manufacturer Part # | 688-99N |
| Material | Ceramic |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 4" |
| Type | Rice |
| Ounce Capacity (approximate) | 10 Oz |
| Height | 2.13" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 31 lbs |
| UPC | 00682096688234 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 688-99N, Pink Willow Rice Bowl, 10 oz. (300 ml), 4-1/2" dia. x 2-1/8"H (11.5 cm x 5.5 cm), round, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, red pattern (Packed By: 4 Dozen Per Case)
