- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 688-99S Pink Willow Saucer 5-1/2" Dia. X 3/4"H (14 Cm X 2 Cm) - 6/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 688-99S |
| Manufacturer Part # | 688-99S |
| Size | 5.5" To 5.99" |
| Construction | Ceramic |
| Shape | Round |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 32 lbs |
| UPC | 00682096688340 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 688-99S, Pink Willow Saucer, 5-1/2" dia. x 3/4"H (14 cm x 2 cm), round, fits 688-99 and 688-99N, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, red pattern (Packed By: 6 Dozen Per Case)