- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 700-121 Fusion Plate 12" X 11-1/2" X 1-5/8"H (30.5 Cm X 29 Cm X 4.2 Cm) - 1 Dozen
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 700-121 |
| Manufacturer Part # | 700-121 |
| Size | 12.000" = 12" |
| Material | Ceramic |
| Edge Type | Scalloped Edge |
| Shape | Round |
| Height | 1.63" |
| Width | 12" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 34.1 lbs |
| UPC | 00682096070039 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 700-121, Fusion Plate, 12" x 11-1/2" x 1-5/8"H (30.5 cm x 29 cm x 4.2 cm), round, wavy, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 1 Dozen)
