Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 7007LN Dynasty Mug 20 Oz. (600 Ml) 4" X 4-1/2"H (10 Cm X 11.5 Cm) - 2/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 7007LN |
| Manufacturer Part # | 7007LN |
| Stacking | Non-stackable |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 17 Oz (and Up) |
| Height | 4.5" |
| Width | 4" |
| Weight | 30.8 lbs |
| UPC | 00682096140169 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 7007LN, Dynasty Mug, 20 oz. (600 ml), 4" x 4-1/2"H (10 cm x 11.5 cm), non-stackable, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 2 Dozen Per Case)
