- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 708-111 Fusion Diamond Plate 11" X 1-1/8"H (28.5 Cm X 2.8 Cm) - 1 Dozen
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 708-111 |
| Manufacturer Part # | 708-111 |
| Shape | Hexagonal |
| Size | 11.000" = 11" |
| Material | Ceramic |
| Height | 1.13" |
| Width | 11" |
| Weight | 23.76 lbs |
| UPC | 00682096080014 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 708-111, Fusion Diamond Plate, 11" x 1-1/8"H (28.5 cm x 2.8 cm), hexagonal, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 1 Dozen)
