- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 709-R131 Plate 13" X 5/8"H (33 Cm X 1.7 Cm) Round - 1 Dozen
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 709-R131 |
| Manufacturer Part # | 709-R131 |
| Rim Style | Narrow Rim |
| Material | Ceramic |
| Size | 13.000" = 13" |
| Shape | Round |
| Edge Type | Flat Edge |
| Height | 0.63" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 44 lbs |
| UPC | 00682096090099 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 709-R131, Plate, 13" x 5/8"H (33 cm x 1.7 cm), round, flat, narrow rim, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 1 Dozen)